Hakkımızda

Temelleri 1956 yılında ticarete başlamasıyla atılan, İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 50 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye'nin değil yurtdışında da en büyük ve başarılı gruplarından biri haline gelmeyi hedefleyerek ilerlemektedir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten İm-pa Civata, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım yaklaşmaktadır.

Alanında uzman bir kadroya sahip olan firmamız, teknolojik gelişmelere paralel olarak, sürekli yenilenen makine ekipmanlarıyla, gelişen teknolojik yenilikleri araştırıp, eğitime önem vererek, bilinçli bir sorumluluk anlayışı ile hizmet vermektedir.

1956 yılında kurulan İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 50 yıllık iş ve piyasa deneyimi, uzman personeli ve kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sıralarında gururla yer almaktadır. Kalite Anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız, TSE-DIN-ES-ISO-ANSI-IFI gibi standartlarda üretmekte olduğu ürünleri İnşaat, Isıtma-Soğutma-Havalandırma, Mutfak & Banyo İmalatı, Asansör, Prefabrikasyon, Dış Cephe Kaplama, Çelik Konstrüksiyon, Mobilya, Telekomünikasyon, Elektrik & Trafo Sistemleri, Gemicilik, Askeri Donanım & Teçhizatları, Tıbbi Donanım & Sağlık Ekipmanları, Pompalama & Vana Sistemleri, Otomotiv & Treyler Endüstrisi, Makine Endüstrisi, Reklam Gereçleri, Uydu Sistemleri, Havuz İnşaatı Ekipmanları, Petro Kimya Endüstrisi gibi sektörlerin kullanımına sunmaktadır. Otomotivden, mobilyaya, beyaz eşyadan, ağır sanayiye kadar bir çok sektöre hizmet götüren İm-pa İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi; en uygun fiyatla, müşterilerine zamanında, en iyi hizmeti sunma ilkesiyle ve ”kalite standarttır, standartı yakalayın ”sloganıyla; deneyimlerini mutlu müşterilere dönüştürmektedir.

Hizmetin teknoloji üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef alarak, sektörlerindeki uzun yıllara dayalı deneyimi ve referansları ile Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yerini korumaktadır. Sürdürülebilirlik anlayışımız, verimlilik odaklı, riskleri önceden tespit ederek önleyici yaklaşımlar geliştiren proaktif bir anlayıştan oluşmaktadır. İşe olan yaklaşımımız, tüm kaynaklarımıza bakışı açımız bu odaktan hareketle şekillenmektedir. Tüm çalışmalarımızda, sınırlı kaynakları etkin ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürdürülebilirlik yaklaşımı içinde kalıcı değerler üretebilmeyi amaçlıyoruz.​

Oluşturulan farklılıklarla kalıcı üstünlüğü hedefleyen vizyonumuz, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeline sahip olan stratejik bir portföyünü paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmeyi misyon edinmiş İm-pa Civata yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermeye devam edecektir.

Sertifikalarımız

Firmamıza dair tüm sertifikalarımızı incelemişmiydiniz ?

Hemen İncele